Farby do sufitu

nterior of a luxury living room

Aby sufit zachwycał nieskazitelną gładkością powierzchni potrzebna jest nie tylko perfekcyjnie wykonana gładź, ale także dobra farba. Do wyboru możemy użyć farb akrylowych lub lateksowych.

Nasze propozycje:

Śnieżka Vernissage:

prócz wyjątkowo dobrej wydajności, znakomitego krycia i łatwej aplikacji, charakteryzuje się niskim stopniem połysku. Dzięki specjalnej technologii farba ta ma właściwości optycznego maskowania refleksów świetlnych, co sprawia, że uzyskana powłoka jest nieskazitelnie gładka. Dodatkowo farba ta niweluje niedoskonałości podłoża. Światło, padając na powłokę, rozprasza się i nie uwypukla ubytków.

Śnieżka Modern White:

farba wyjątkowo łatwa w aplikacji i o dużej wydajności. Dzięki właściwościom zapobiegającym chlapaniu praca z tym produktem jest wyjątkowo łatwa i skuteczna. Tworzy ona powierzchnię nieskazitelnie białą i odporną na zmywanie.

Śnieżka EKO:

Hipoalergiczna emulsja akrylowa daje matowe, śnieżnobiałe i w pełni pozwalające „oddychać” ścianom powłoki. Nie powoduje podrażnień, jest przyjazna dla alergików oraz osób szczególnie wrażliwych.

Śnieżka Zacieki – plamy:

przeznaczona jest do malowania i renowacji ścian i sufitów. Ze względu na swoje właściwości zalecana jest szczególnie do zamalowywania plam po zaciekach wodnych, sadzy, nikotynie i oleju oraz innych tłuszczach. Może być stosowana jako farba podkładowa do zamalowywanie brzydkich plam lub jako farba nawierzchniowa (ochronno-dekoracyjna).

Farby lateksowe jak i akrylowe można stosować na wszystkich podłożach i we wszystkich pomieszczeniach. Łatwo się je nakłada, mają wysoką siłę krycia i ładnie pachną.